1 890 грн.

Купити ультразвуковий відлякувач собак «Собакам.нет».

  • Разное
  • Продам, предлагаю - частное лицо

Швидко та ефективно відлякнути собаку Вы зможете за допомогою ультразвукового відлякувача «Собакам.Нет Вспышка+», який є на сьогодення самим потужним серед кишенькових приладів для відлякування собак, а ефект потрійної дії гарантує 100% результат.
Прилад здатен відлякати агресивних собак на відстані до 20 метрів, це практично доказаний показник і є найкращим серед відлякувачів собак. Ефект від роботи наступає миттєво завдяки унікальному ультразвуковому рисунку для відлякування, який ісам змінює частоту роботи та змушує собаку відразу покинути зону дії «Собакам.нет». Індикатор на верхній частині корпуса сповістить про розрядження батарейок, при цьому в приладі реалізована особлива схема, яка дозволяє зберегти повну потужність навіть при частково розряджених батарейках. Собакам.нет має стильний дизайн і може використовуватись як звичайний ліхтар.
Безкоштовна доставка відлякувача від собак «Собакам.Нет Вспышка Плюс» по Україні, офіційний дилер, гарантія, сама низька ціна! Докладніше за т. О677190866

ID: 1024117
Создано: 18/12/2019

alexandr

Зарегистрирован 03/04/2011
Активность 07/08/2022 16:03

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления