Вивіз Старих Меблів Житомир. Вивезти меблі, мотлох в Житомирі, Житомир, объявление Вивіз Старих Меблів Житомир. Вивезти меблі, мотлох в Житомирі, Житомир, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Житомир - 310823

Категории

Реклама
Объявление

Вивіз Старих Меблів Житомир. Вивезти меблі, мотлох в Житомирі - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Житомир и область
Код: 310823 Создано: 26-09-2019 14:01

Вивіз Старих Меблів Житомир. Вивезти меблі, мотлох в Житомирі на звалище

Вивіз старих меблів Житомир і вивіз старого дивана Житомира, старого ліжка на звалище відбувається шляхом знесення старого мотлоху, холодильника, стінки на вулицю, де надалі вантажники завантажать весь старий мотлох на вантажні автомобілі, щоб вивезти старі меблі на звалище.
Старі меблі вивозяться на спеціалізовані полігони, де надалі піддаються утилізації при цьому, не завдаючи екології цього чудесного міста. Вивіз старих меблів - дуже популярна послуга перед початком ремонту квартири або його закінченням, оскільки старі меблі більше не потрібні і на їх місце стануть новенькі.
Наша компанія так само приймає заявки на вивезення старих меблів по Житомиру великих обсягів. Приміром, школи періодично вдаються до замовлення на вивезення старих парт, стільців, оскільки термін експлуатації даної меблів давно закінчився. Шкільні дерев'яні парти, дошки, стільці замінюються новими, більш сучасними і зручними меблями.
Замовлення на вивезення старих меблів (диван, шафа, парта, стілець, стіл і інше), вивезення старий диван, сервант, вивезення старого крісла, ванна, вікна ЖИТОМИР зробити дуже просто, достатньо зателефонувати в нашу компанію і залишити заявку нашому диспетчеру, машина і вантажники приїдуть в точно вказане місце і час. Вивезення непотребу після пожежі самоскидами, навантажувачем на звалище міста Житомир.
Телефони:
(067) 871-55-53 - київстар
(050) 502-49-42 - мтс
(093) 000-60-81 - лайф
Включена система call - back (ми Вам передзвонюємо)Картинки
Контактные данные

Имя: оператор
 
Контактный телефон: (098) 330-61-20 (093) 105-15-23 (050) 502-49-48
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *