Перевезти меблі Житомир. Перевезення меблів в Житомирі, Житомир, объявление Перевезти меблі Житомир. Перевезення меблів в Житомирі, Житомир, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Житомир - 299790

Категории

Реклама
Объявление

Перевезти меблі Житомир. Перевезення меблів в Житомирі - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Житомир и область
Код: 299790 Создано: 26-09-2019 14:01

Перевезти меблі Житомир. Перевезення меблів в Житомирі
При переїзді вам буде необхідний вантажний транспорт та вантажники, які допоможуть здійснити перевезення меблів в Житомирі. Щоб перевезти меблі Житомир ми використовуємо спеціалізований мебльовіз (Газель, Мерседес, Тата) і професійних вантажників, які виконають перевезення меблів в Житомирі від початку до кінця. Наші фахівці виконають перевезення меблів в Житомирі професійно, швидко і акуратно. Наші вантажники допоможуть перевезти меблі Житомир: шафа, столи, стільці, дивани, винести, занести ліжко, серванти, тумби, трюмо, завантажити / вивантажити килими, кухонна стінка, побутова техніка, ванна, тумбочки, картини та інше). Вантажники знесуть будь-які меблі з будь-якого поверху без ліфта. Перевезти меблі Житомир допомогою нашої компанії ви зможете в будь-який час тижня і доби, в той час, коли вам це буде зручно. Все, що вам необхідно зробити, так це зв'язатися з нашими менеджерами, які дадуть відповідь на всі ваші запитання, вкажуть вартість перевезення меблів в Житомирі, приймуть ваше замовлення на перевезти меблі Житомир.
Ми працюємо в Житомирі і в передмістях Житомира, де здійснюємо перевезення меблів в Житомирі: Коростишів, Черняхів (Зарічани, Сінгури, Пряжев, Новогувійское, Озерне, Ліщин, Млинище, Піски, Туровець, Левків, Слобода-Селець, Левків, Клітчин, Глибочиця, Березина, Кмитів, Вереси, Троковичі, Сонячне, Кам'янка, Довжик, Іванівка, Барашівка, Тетерівка, Шумськ, Корчак, Дениші, Березівка, Черемошне)
Якщо вам не обходимо швидко і якісно перевезти меблі Житомир - звертайтеся до нас!
Телефони:
+380 (66) 502-49-42
+380 (67) 871-55-53
+380 (93) 503-43-43

Працює послуга "CALL BACK" (ми телефонуємо Вам)Картинки
Контактные данные

Имя: оператор
 
Контактный телефон: (098) 330-61-20 (093) 105-15-23 (050) 502-49-48
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *